HD Metal

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

LİMAN HİZMETLERİ


HD METAL; Kurulduğu günden itibaren İzmit Körfezde ve Türkiye genelinde pek çok limanda ve faaliyet gösteren şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

HD METAL; Liman Hizmetleri firması, liman hizmetleri kapsamında İzmit Körfezinde ve Türkiye’de ki limanlara gelen tüm gemilere deneyimli, uzman ve dinamik ekibi ile her Türlü yükün tahmil – tahliye, lashing – unlashing ve diğer liman hizmetlerini, ayrıca bu Hizmetlere bağlı diğer elleçleme (yükleme – boşaltma) işlerini üstün hizmet kalitesiyle yerine getirmektedir.

Konteyner gemisi, Açık yük gemisi, Ro Ro gemisi, tahliye ve yüklemeleri, Konteyner hasar ve mühür kontrolü, Gemi konteyner kilit (Lashing) işçiligi, Bay plan ve Acentelik adına yapılacak tüm takip işlemleri ve hizmetleri.

İthalat konteyner boşaltımı ve takibi, (LCL-FCL) Uygun blok yaptırımı, Konteyner tamiratı ve temizliği, ilaçlama (Fumigation), ihracat yüklemesi ve takibi, ihracat yük sabitleme (Lashing) işlemleri hizmetleri.

Firmamız, liman hizmetleri kapsamında liman terminallerine gelen tüm gemilere deneyimli, uzman ve dinamik ekibi ile her türlü yükün tahmil – tahliye, lashing – unlashing ve diğer liman hizmetlerini, ayrıca bu hizmetlere bağlı diğer elleçleme (yükleme – boşaltma) işlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Liman hizmetleri tahmil-tahliye, lashing – unlashing ve diğer liman hizmetlerini, ayrıca bu hizmetlere bağlı diğer elleçleme (yükleme – boşaltma) işlemlerini en iyi hizmet kalitesiyle yerine getiren firmamız artık internette.

Lashing Hizmetleri

Ulusal ve uluslar arası taşımacılıkda en önemli unsur, malzeme ve ekipmanların zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Taşıma güvenliği sağlayan en önemli unsurların başında LASHING (bağlama, sabitleme) sistemi gelmektedir. LASHING sistemi tarihten bugüne değin yaşanan acı tecrübelerin ışığında geliştirilmiş, TEKNİK yükleme ve bağlama sistemidir.

Konteyner - Lashing Uygulaması

Yükün, gerek kara taşımacılığında gerekse deniz ve demir yolu taşımacılığında konteyner ile taşınması gerekebilir. Özellikle hassas yüklerde bu yönem uygulanır. Konteyner yükleme ve boşaltma anında ve seyyahat esnasında ortaya çıkan titreşim ve hareketlerin sönümlenmesi gerekmektedir. Lashing veya bağlama da bu amacı gerçekleştirmek üzere baş vurulan bir yoldur. Özellikle otomotiv ürünlerinin maksimum güvenle taşınmaları konteyner lashing sitemi sayesinde gerçekleştirilmelidir. HD METAL, ayrıca yurdumuza gelen ve giden otomobil (RO-RO) gemilerinde Un-Lashing ve Lashing hizmeti vermektedir.