HD Metal

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

HD METAL Kocaeli / Dilovası Sanayi Bölgesinde kurulmuş, sektörde 25 yıldır deneyimi olan, bugüne kadar edindiği bilgi ve tecrübesiyle köklü bir firma olarak Proje imalatı ve montajı kendine ait ürünlerle kalite, işçilik ve malzemeden taviz vermeden üretim yapmaktadır.

HD METAL, inşaat ve endüstriyel sanayi makinaları sektöründe HD METAL markasıyla ilk elden hizmet veren yurt içi ve yurt dışı ürün satışı hizmetleriyle devam etmektedir.

Sektöre HD METAL olarak bir atak daha yaparak ürettiği inşaat ve endüstriyel makinalar ve ekipmanları modelleriyle herzaman yenilikçiliğe önem vererek yol almayı hedefleyen,inşaat sanayi makinaları sektörünnde imalatçı firma olarak hizmet veren firmamız, sektörün güçlü ve güvenilir markası olmak için çıktığı yolda Kocaeli'den yurt içine ve yurt dışına ürün göndermektedir.

İnşaat sanayi makinaları sektöründe iletişim, imalat, kalite, görüntü, işçilik, fiyat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, çalışmalarını devamlı geliştiren ve sektöre yön veren firmalardandır.

Firmamız; şu anda 1000 metrekare kapalı 2000 metrekare açık alan olmak üzere toplam 3000 metrekare alana sahiptir.